Centrum klientských změn

Vážení obchodní přátelé,

dovoluji si Vás informovat, že obchodní centrum SHOP PARK Čestlice – Interior Design Center díky navázané spolupráci s CESPRON Agency a LIVING PRAGUE rozšířilo své služby pro investory a rezidenční developery v zajištění realitního managementu včetně organizace a řízení klientských změn. Komplexní informace ke stažení zde.

Nabízené služby zajišťuje prostřednictvím 14 značkových klimatizovaných obchodů na celkové ploše 4.500 m2 s venkovním parkovištěm o ploše 2.800 m2. Nakupující zde naleznou značkové zboží vysoké kvality s podporou služeb bytových architektů, designerů, realitních makléřů a stavebních specialistů.

V nabídce SHOP PARK Čestlice jsou obklady a dlažby, dřevěné podlahy, dveře, sanitární vybavení do koupelen, kuchyně včetně spotřebičů, ložnice, nábytek, dětské pokoje, bytové doplňky, sportovní domácí vybavení a mnoho dalších.

SHOP PARK se nachází v největší obchodní a zábavní zóně Průhonice – Čestlice na strategické křižovatce hlavních ulic Obchodní a Průhonická v dohledové vzdálenosti od dálnice D1.

Tímto si Vás dovoluji pozvat k návštěvě obchodního centra a osobní prezentaci projektu LIVING PRAGUE.

Informační dokument v PDF.

V úctě

Ing. Martin Klein
Projectil Group, s.r.o.

Facility Manager
SHOP PARK Čestlice
Průhonická 119, 251 01 Čestlice

+420 602 600 107
klein@shopparkcestlice.cz
www.shopparkcestlice.cz
www.projectil.cz
www.cespron.cz

kontakt-shoppark-logo2

livingprague-logo final

Cespron Color vertical 2 email

Napsat komentář