Realitní management projektu Lucberk

Převzali jsme realitní management rezidenčního projektu Lucberk.

Projekt nabízí čtyři dvoupatrové rodinné domy bytové dispozice 4+kk (užitné plochy 123m2) uspořádané do dvou samostatně stojících dvojdomků. Ke každému domu náleží oplocený pozemek o výměře cca 240m2 s možností zvětšení dokoupením další části pozemku.

Projekt se nachází na vrchu Lucberk na okraji královského města Králův Dvůr, čtvrti Levín v moderní a nově budované rezidenční čtvrti. Díky umístění na světelné, čí zářící hoře, jak se vrch Lucberk překládá, je z domů panoramatický výhled do údolí toku řeky Litavky na město Králův dvůr u Berouna a okolní zalesněné kopce.

Domu jsou navržené s důrazem na nízké provozní náklady – jejich energetická náročnost je v kategorii „úsporná“. Orientovány jsou jiho-východně a zaručují tak dostatek světla, tak i možnost stínu v parném létě. Ve výhledu nebude nikdy vadit další výstavba, jelikož v prostorech za domy není možnost další výstavby.

Domy se sestávají ze vstupní haly se zádveřím a schodištěm. Ve spodním patře se nachází velmi prostorný a světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem s francouzskými okny a východem na terasu. Za kuchyní najdeme prostornou komoru plnící zároveň funkci technické místnosti s umístěním plynového kotle a další technologie. Pod schodištěm je situována další komora jako úložný prostor, vedle ní koupelna vybavena WC a sprchovým koutem. V patře najdeme 3 prostorné a světlé ložnice, hlavní koupelnu vybavenou též WC a rohovou vanou a v neposlední řadě prostornou šatnou. Domy jsou napojené na všechny inženýrské sítě (vodu, kanalizaci, plyn, elektro) s přípravou připojení domácnosti na optický kabel s možností vysokorychlostního internetu (až 100 Mb/s) či televize bez ztrát signálu s mnoha prémiovými programy.

Navštivte webové stránky projektu www.bydlenilucberk.cz

Napsat komentář