Řemeslné středisko PROWERK

Založili jsme nové středisko. Řemeslné středisko PROWERK Stavební zámečnictví Vám zajistí výrobu a montáž ocelových konstrukcí, posuvné a křídlové brány, branky, ploty, ocelová schodiště, zábradlí a mnoho dalších na zakázku vyráběných zámečnických výrobků. Prioritou našich řemeslníků je poctivost, odbornost a preciznost. PROWERK je značkou poctivého řemesla.

Stavební zámečnictví provozujeme v Králově Dvoře – Zahořany u Berouna, kde disponujeme vlastním výrobním zázemím. Působíme ve Středočeském Kraji, na Berounsku a v Praze.

Disponujeme vlastní výrobní technologií na dělení tyčového materiálu pásovým řezacím poloautomatem, pálení plazmou, vrtání do velkých průměrů, svařování v ochranné atmosféře MIG/MAG, řezání laserem, frézování, ohýbání a broušení ocelových materiálů. Svářečské práce provádíme pod dozorem vlastního svářecího technologa.

Zakázky realizujeme včetně bezplatného poradenství, rozpočtu a cenové nabídky, zaměření a zpracování výrobní dokumentace.

Výrobky povrchově upravujeme žárovým zinkováním s následným nástřikem PUR barvou, nebo práškovým lakováním v jakémkoliv odstínu dle RAL.

Více na www.prowerk.cz