Znovuotevření zámečnického střediska pod značkou PROWERK

Po krátké přestávce jsme znova otevřeli v Králově Dvoře u Berouna zámečnickou dílnu pod značkou PROWERK poctivé řemeslo. Stavební zámečnictví zajišťuje zakázkovou výrobu a montáž zámečnických a ocelových konstrukcí, posuvné a křídlové brány, branky, ploty, ocelová schodiště, zábradlí a mnoho dalších na zakázku vyráběných zámečnických výrobků. Prioritou našich řemeslníků je poctivost, odbornost a preciznost. PROWERK je značkou poctivého řemesla.

Stavební zámečnictví provozujeme v Králově Dvoře – Zahořany u Berouna, kde disponujeme vlastním výrobním zázemím. Působíme ve Středočeském Kraji, na Berounsku a v Praze.

Výrobní zaměření:

Disponujeme vlastní výrobní technologií na dělení tyčového materiálu pásovým řezacím poloautomatem, pálení plazmou, vrtání do velkých průměrů, svařování v ochranné atmosféře MIG/MAG, řezání laserem, frézování, ohýbání a broušení ocelových materiálů. Svářečské práce provádíme pod dozorem vlastního svářecího technologa.

Konstrukce povrchově upravujeme žárovým zinkováním a práškovým lakování. Zajišťujeme montáž konstrukcí včetně použití zvedací techniky.

V rámci stavebního zámečnictví vyrábíme různé typy ocelových konstrukcí:

Více na www.prowerk.cz