Dárková lavička PROWERK s vypáleným obrázkem na přání. Vyrábíme na zakázku s kresbou a textem na přání klienta.

Darujte lavičku s osobním vzkazem, vyrobenou na míru a z lásky

Převzato z článku www.BYDLENI.cz vydaném dne 20.10.2023.

Kosmetické balíčky, parfémy, šperky, knihy, menší domácí spotřebiče… Vyčerpali jste si už všechny tipy na vánoční dárky a svého partnera byste chtěli překvapit opravdu něčím výjimečným? Darujte mu lavičku. S osobním vzkazem, vyrobenou na míru a z lásky.

Překvapte své nejbližší originálním vánočním dárkem, který ještě nikdy nedostal. Dárkem, který rozhodně po pár dnech neomrzí, ale najde využití během celého roku, ba dokonce může sloužit i další generaci. Nechte si vyrobit lavičku na zakázku s vlastním textem a obrázky. 

Originální lavičkou se zamilovaným textem můžete překvapit svou partnerku nebo partnera. Připojte datum vaší svatby nebo jiného pro vás důležitého výročí a u vánočního stromečku jistě sklidíte zasloužený obdiv.

Lavička s milým vzkazem může potěšit také vaši babičku s dědečkem, kteří na ní budou sedět pod stromem u svého domu a nahřívat se v prvním jarních paprscích.

Lavička má délku 150 cm. Je pevné a robustní konstrukce, zhotovená z ocelových uzavřených profilů. Skládá se ze čtyř dílů. Ze dvou nožiček, sedáku a zádové opěrky. Osobní vzkazy, věnování, důležitá data, citáty a další texty, obrázky a symboly jsou do opěrky lavičky vypálené laserovou technologií. Lavička je bezúdržbová se špičkovou povrchovou úpravou lakovanou práškovou vypalovací barvou.

Můžete se sami rozhodnout, z jakého materiálu byste si přáli sedák, jestli z oceli nebo raději dřevoplastu, v jaké barvě a samozřejmě se zamyslete nad obsahem textu a motivy. Svou představu zašlete firmě, která s vámi vaši představu o grafické podobě lavičky zkonzultuje, zpracuje návrh a po jeho odsouhlasení lavičku vyrobí. Lavička vám bude dodána do 4 – 6 týdnů od zpracování. A pokud nestihnete Vánoce, lavička potěší na Valentýna, narozeniny nebo třeba výročí svatby…

Narozeninová lavička s vypáleným přáním do opěrky lavičky. Skvělý a jedinečný dárek nejen k narozeninám. Kresbu a obrázky vypálíme na přání dle zadání klienta.Lavičku na přání vyrábí česká firma PROWERK s více jak 30letou tradicí. Specializuje se na stavební zámečnictví a zakázkovou výrobu ocelových konstrukcí. Ve firmě se soustředí na dobré vztahy jak mezi zaměstnanci, tak i s dodavateli, partnery a především zákazníky. K zakázkám přistupují zodpovědně, aby mohli nabídnout kvalitní a prezicně zpracovaný produkt.  

Firma Prowerk dále nabízí posuvné samonosné, pojezdové, křídlové a skládací brány nebo ploty k rodinnému domu. Vyrábí je z oceli a hliníku a jak poznamenávají: „Díky speciálně vyvinuté technologii se nám podařilo propojit ty nejlepší vlastnosti z obou materiálů. Pevnost, tuhost a houževnatost ocele a mimořádný design a lehkost hliníku.“ 

Z nabídky firmy Prowerk můžete vybírat také modulové designové zábradlí, které je navrženo jako stavebnice. Zábradlí se skládá ze samostatných sloupků, ocelových, nerezových nebo dřevěných madel, spojovacích prvků a široké nabídky výplní. Díky tomu je snadno přepravováno a montováno způsobem, který si v případě zájmu dokáže zákazník zajistit svépomocí. 

Pokud máte zájem o dárkovou lavičku, nebo o výrobky vyráběné firmou PROWERK, volejte 602 600 107, piště na email info@prowerk.cz, anebo vyplňte kontaktní formulář níže:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva