Křídlová brána s integrovanou brankou PROWERK s imitací kovářské výplně. Svislá výplň z uzavřených profilů 20x20mm ukončených hrotem. Integrovaná branka nemá obvodový práh ani rám. Brána s integrovanou brankou je určena pro nedostatek místa.

Křídlová brána s integrovanou brankou

BP-02 Křídlová brána s integrovanou brankou – novinka z dílny PROWERK jedinečného konstrukčního řešení, u kterého branka nemá omezující obvodový rám nebo práh.

Křídlovou bránu s integrovanou brankou vyrobíme na zakázku požadované velikosti, v různých barevných odstínech a s výplní dle požadavku a přání zákazníka.

Orientační výrobní cena křídlové brány 4,0×1,5m s integrovanou brankou

BP-02 křídlová brána 4,0×1,5m s integrovanou brankou23.870
PV-03.2 mřížová výplň s dekorativními hroty ve spodní části zhuštěná23.460
sloupky brány6.000
příplatek za barevné provedení RAL 60059.200
výrobní cena celkem bez DPH62.530

Výrobní cena je orientační, neobsahuje DPH, elektrický pohon, montáž, dopravu a vedlejší rozpočtové náklady. Firma si vyhrazuje právo změny.

Brána je zhotovená z robustních materiálů, ve standardním provedení je konstrukce žárově zinkovaná. Následně lze opatřit barvou v jakémkoliv odstínu dle RAL.

Vjezdová automatická křídlová brána je osazená špičkovými elektrickými pohony.

Výplň brány dodáváme v mnoha variantách včetně designových výplní laserem vypálených obrazů do plechu.

Výrobu zajišťujeme včetně montáže. Stavební připravenost, tj. betonáž, přívod elektrického kabele a umístění chrániček pro rozvod ovládacích elektro-kabelů zajišťuje zákazník dle dodaného návodu.

Poskytujeme bezplatné poradenství, zaměření a zpracování nabídky.

Máte-li zájem o další informace, napište na info@prowerk.cz, nebo volejte 602 600 107.